0 (216) 721 73 85 - 0 (532) 462 51 44
Ağva’ nın dillere destan doğası ile başbaşa huzurlu ve bir o kadarda keyifli bir yemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Şengül Çiftliği Ağva’ da nehir ve denizin birleştiği bir alanda kurulu, çevresi ormanlar ile kaplı muhteşem doğası ve manzarası ile göz dolduran ender tesislerden biridir. Şengül Çiftliği ayrıca toplantı ve çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Adres: Göksu Nehir Kenarı Ağva/Şile
Tel :(0216) 721 73 85
İrtibat : (0216) 429 05 34
Email : info@sengulciftligi.com
ŞENGÜL ÇİFTLİĞİ
Ağva - Göksu nehri kenarında kurulu olan Şengül Çiftliği Ağva' nın gözde restoranlarından biridir, gerek konum gerekse hizmet bakımından müşterilerinin "bağımlılık yapan bir mekan" olarak adlandırdığı Şengül Çiftliği 2008 yılında hizmete açılmıştır.

Geniş bahçesi, çocuk eğlence parkı, otoparkı, nehir kenarında kurulu olan iskelemizde hizmet veren restaurant bölümü ve ayrıca kapalı restaurant bölümünden oluşan, daha çok ailelere hizmet veren ve doğa severlerin her tür güzelliği bulacağı bir mekandır.

Şengül Çiftliği özenle hazırlanan birbirinden leziz yemek çeşitleri ile hijyen ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kısa sürede hak ettiği bilinirliği kazanmış bir işletmedir. Şengül Çiftliği deniz ile nehrin birleştiği alanı, nehir manzarasını, orman manzarasını bir arada görebileceğiniz panaromik bir alanda kuruludur.

Restoranımızda ağırlıklı olarak kahvaltı, et, balık , mantı ve zeytinyağlılar verilmekte olup "alkolsüz" bir işletmedir.

Sizlere İstanbul'un hemen yanıbaşındaki cennet beldemiz Ağva'da hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
Tüm hakları saklıdır © 2011 Şengül Çiftliği
Şengül Çiftliği